facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2018

Programul meciurilor de baschet in luna Martie 2018

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 10 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 10.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller 1 C.S.S. 4 Lumina MiniBaschet-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 1 Dinamo C.S.S. 6-2 Juniori 3-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:15 B.C. Slam-Rosu A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1 Sala C.T. Edmond Nicolau
Bd. Dimitrie Pompeiu, nr. 3, S2 Bucuresti
17:30 B.C. Admar A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1 Sala Liceul Marin Preda
Str. Rusetu, nr. 17, S6 Bucuresti

Duminica 11 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 11.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 B.C. Dan Dacian-Negru A.C.S. Baller 3 BabyBaschet-2 Sala C.N. I.L. Caragiale
Str. Roma, nr. 47, S1 Bucuresti
11:30 B.C. Sport for All A.C.S. Baller 2 Juniori 3-2 Sala Sc. 309
Str. Moinesti, nr. 9, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 1 B.C. Amicii Pitesti Juniori 3-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller 3 B.C. ICED MiniBaschet-3 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller 1 B.C. Soimii Albi 2 Juniori 3-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 17 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 17.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller 1 B.C. Shooters Lynx MiniBaschet-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Admar MiniBaschet-2 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller 1 C.S. Admar BabyBaschet-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller 2 B.C. Athletic Kids MiniBaschet-2 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller 2 B.C. Shooting Stars BabyBaschet-2 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 18 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 18.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 Pro Basketball A.C.S. Baller 3 BabyBaschet-3 Sala Sc. nr. 205 "Adrian Paunescu"
Aleea Valea Prahovei, nr. 1, S6 Bucuresti
13:30 Pro Basketball A.C.S. Baller 1 Juniori 3-1 Sala Sc. nr. 205 "Adrian Paunescu"
Aleea Valea Prahovei, nr. 1, S6 Bucuresti
14:15 B.C. Dan Dacian-Verde A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti

Sambata 24 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 24.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller C.S.O. Voluntari U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Playball A.C.S. Dan Dacian 2 U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Dan Dacian 2 A.C.S. Baller U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 C.S.O. Voluntari A.C.S. Playball U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 25 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 25.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Dan Dacian 2 C.S.O. Voluntari U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller A.C.S. Playball U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 3 B.C. Ravens MiniBaschet-3 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller 1 B.C. Ploiesti Basketball BabyBaschet-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 31 martie 2018

Programul meciurilor de baschet 24.03.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller C.S.O. Voluntari U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Playball A.C.S. Dan Dacian 2 U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Dan Dacian 2 A.C.S. Baller U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 C.S.O. Voluntari A.C.S. Playball U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti