facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Februarie 2018

Programul meciurilor de baschet in luna Februarie 2018

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 3 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 03.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 Dan Dacian 1 A.C.S. Baller Buc. BabyBaschet Sala de Sport "Tudor Vladimirescu"
Str. Cutezantei, nr. 51 Targu Mures
14:00 Alpha 2 Sibiu A.C.S. Baller Buc. BabyBaschet Sala de Sport "Tudor Vladimirescu"
Str. Cutezantei, nr. 51 Targu Mures
14:00 C.S.O. Voluntari A.C.S. Baller Buc. U13 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti

Duminica 4 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 04.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 Ploiesti Basketball 1 A.C.S. Baller Buc. BabyBaschet Sala de Sport "Tudor Vladimirescu"
Str. Cutezantei, nr. 51 Targu Mures
11:45 A.C.S. Baller Buc. A.C.S. Dan Dacian 2 Buc. U13 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. 1 Targu Mures BabyBaschet Sala de Sport "Tudor Vladimirescu"
Str. Cutezantei, nr. 51 Targu Mures
15:15 B.C. Playball A.C.S. Baller Buc. U13 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti

Sambata 17 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 17.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 B.C. Alpha A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1 Sala C.N. Grigore Moisil
Bd. Timisoara, nr. 33, S6 Bucuresti
11:30 C.S.S. 4 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet-2 Sala de Sport I.C.H.B Lumina
Sos. Colentina, nr. 64B, S2 Bucuresti
12:30 B.C. Slam A.C.S. Baller 3 BabyBaschet-3 Sala C.T. Edmond Nicolau
Bd. Dimitrie Pompeiu, nr. 3, S2 Bucuresti
15:00 B.C. Steaua Magic 2 A.C.S. Baller 3 MiniBaschet-3 Sala Sc. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti
17:30 B.C. Dan Dacian Galben A.C.S. Baller 2 BabyBaschet-2 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti

Duminica 18 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 18.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Olimpia A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2 Sala de Sport Olimpia
Bd. Pierre de Coubertin, nr. 4, S2 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller 1 B.C. Playball MiniBaschet-1 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller 2 B.C. Dan Dacian-Portocaliu BabyBaschet-2 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 B.C. Vilis A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1 Sala Sc. 32
Sala Sportului, nr. 21, S2 Bucuresti

Sambata 24 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 24.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller 1 B.C. Slam-Alb MiniBaschet-1 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 25 februarie 2018

Programul meciurilor de baschet 25.02.2018

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller 2 B.C. Vilis 2 Juniori 3-2 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller 1 C.S.O. Voluntari Juniori 3-1 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller 3 Shooting Stars BabyBaschet-3 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller 3 B.C. Laguna-Negru MiniBaschet-3 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller 2 B.C. Fan Baschet BabyBaschet-1 Sala Liceul Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti