facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet luna iunie 2015

Vineri 17 noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 17.11.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:30 C.N. Aurel Vlaicu Buc. A.C.S. Baller Buc. U13
Turneu 2
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Sambata 18 noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 18.11.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.S Buzau U13
Turneu 2
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
15:00 A.C.S. Dan Dacian-Portolcaliu A.C.S. Baller 1 BabyBaschet Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 124, S2 Bucuresti
18:00 C.S. Magic Champions Buc. A.C.S. Baller Buc. U13
Turneu 2
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Duminica 19 noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 19.11.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.S Focsani U13
Turneu 2
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller 2 B.C. Vilis 1 BabyBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 B.C. Vilis 1 A.C.S. Baller 2 JM3 Scoala Nr. 32
Str. Sportului, nr. 21, S2 Bucuresti

Sambata 25 noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 25.11.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Dan Dacian-Portocaliu A.C.S. Baller 2 MiniBaschet Sala C.N. I.L. Caragiale
Calea Dorobantilor, nr. 163, S1 Bucuresti
10:00 A.C.S. Dan Dacian-Negru A.C.S. Baller 3 MiniBaschet Sala C.N. I.L. Caragiale
Calea Dorobantilor, nr. 163, S1 Bucuresti
13:30 B.C. Soimii Albi A.C.S. Baller 2 BabyBaschet Sala Sc. 206
Aleea Arinis, nr. 5, S6 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller 1 C.S.S. Giurgiu MiniBaschet Sala Liceul Dante Aligheri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller 1 Dinamo C.S.S. 6 - 4 Juniori 3 Sala Liceul Dante Aligheri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 26 noiembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 26.11.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller 1 Steaua Magic - 2 MiniBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller 2 Steaua Magic - 2 Juniori 3 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller 1 B.T. Giurgiu BabyBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller 2 B.T. Giurgiu MiniBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller 3 B.C. Artesania MiniBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti