facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Martie 2017

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Vineri 3 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 03.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.U. Ploiesti U13
Etapa 4
Sala Universitatea Lumina
Sos. Colentina, nr. 64B, S2 Bucuresti

Sambata 4 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 04.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S.S. Targu Jiu A.C.S. Baller Otopeni U13
Etapa 5
Sala International School of Bucharest
Sos. Garii Catelu, nr. 1R, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller-Otopeni Lucky Dragons Targu Mures U13
Etapa 6
Sala International School of Bucharest
Sos. Garii Catelu, nr. 1R, S3 Bucuresti

Duminica 5 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 05.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. M.C. Ball Mangalia A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 7
Sala International School of Bucharest
Sos. Garii Catel, nr. 1R, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 A.C.S. Magic Champions BabyBaschet-1
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. B.C. Lions Craiova U16
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Steaua JM2
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 11 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 11.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Viitorul A.C.S. Baller Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Otopeni 2 A.C.S. Dan Dacian - Portocaliu JM3-2
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Otopeni B.C. Steaua Magic JM2
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Otopeni 2 B.C. Laguna Sharks 2005 MiniBaschet-2
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 12 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 12.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.S. Baschet Giurgiu MiniBaschet-2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.M. V.S.K.C. Miercurea Ciuc U16
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 18 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 18.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller-Otopeni L.P.S. Bihorul Oradea U14
Etapa 8
Sala C.S.S. Targoviste
Str. Maior Spirescu, nr. 1 Targoviste
16:00 L.P.S. Focsani A.C.S. Baller-Otopeni U14
Etapa 9
Sala C.S.S. Targoviste
Str. Maior Spirescu, nr. 1 Targoviste

Duminica 19 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 19.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:45 L.P.S. Focsani A.C.S. 4Sports Agronomia U14
Etapa 10
Sala C.S.S. Targoviste
Str. Maior Spirescu, nr. 1 Targoviste

Miercuri 22 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 22.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Baller-Otopeni 3 JM3-2
Etapa 6
Sala Sporturilor Otopeni
Str. Garofitelor, nr. 8 Otopeni

Sambata 25 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 24.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 Total Sport 2 JM3-1
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 B.C. Laguna Sharks 110 A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 8
Sala Sc. Gim. Nr. 129
Str. Izvoruul Crisului, nr. 6, S4 Bucuresti
13:00 B.C. Playball A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 6
Sala Lic. Teh. Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti

Duminica 26 martie 2017

Programul meciurilor de baschet 25.03.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 Dinamo C.S.S. 6-1 BabyBaschet-2
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Laguna Sharks 2005 MiniBaschet-2
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U16
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Playball JM-1
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti