facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Mai 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Mai 2017

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 6 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 06.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Alpha A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 8
Sala C.N. Grigore Moisil
Bd. Timisoara, nr. 33, S6 Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.T. Giurgiu JM3-2
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 B.C. Laguna-189 A.C.S. Baller-Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 8
Sala Scoala G. Nr. 129
Str. Izvorul Crisului, nr. 6, S4 Bucuresti
14:30 B.C. Playball A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 11
Sala Col. Tehnic Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti

Duminica 7 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 07.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Slam - Alb JM3-2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 C.S.U. 2 Ploiesti A.C.S. Baller-Otopeni 2 BabyBaschet-2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. Total Sport MiniBaschet-1
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S.O. Voluntari JM3-2
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 13 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 13.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.S. Baschet Giurgiu A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 12
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 A.S. Baschet Giurgiu A.C.S. Baller-Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 B.C. Steaua Magic A.C.S. Baller-Otopeni JM-2
Etapa 8
Sala Sc. Gimnaziala Nr. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti

Duminica 14 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 07.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Dan Dacian - Alb MiniBaschet-2
Etapa 13
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S.S. 6 Dinamo - 1 JM3-1
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. 4 Wolves - Negru BabyBaschet-2
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.N. Aurel Vlaicu MiniBaschet-2
Etapa 14
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Miercuri 17 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 17.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:00 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Slam Bucuresti U14
Turneu Final
Sala Partenie Cosma
Str. Armatei Romane, nr. 1A Oradea

Joi 18 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 18.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:00 C.S.S. Targu Jiu A.C.S. Baller-Otopeni U14
Turneu Final
Sala Partenie Cosma
Str. Armatei Romane, nr. 1A Oradea

Vineri 19 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 19.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Dan Dacian Buc. A.C.S. Baller-Otopeni U14
Turneu final
Sala Partenie Cosma
Str. Armatei Romane, nr. 1A Oradea

Sambata 20 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 20.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 B.C. Spike A.C.S. Baller-Otopeni 2 BabyBaschet-2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 B.C. Laguna Sharks A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 C.N. Aurel Vlaicu A.C.S. Baller-Otopeni MiniBaschet-2
Etapa 13
Sala Sc. Gimnaziala Nr. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti

Sambata 27 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 27.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:45 B.C. Magic Champions A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 10
Sala Sc. Nr. 81
Str. Nerva Traian, nr. 33, S3 Bucuresti

Duminica 28 mai 2017

Programul meciurilor de baschet 28.05.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Spike BabyBaschet-2
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.N. Aurel Vlaicu JM3-2
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti