facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Februarie 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Februarie 2017

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 4 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 04.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:30 A.C.S. Baller-Otopeni L.P.S. Bihorul Oradea U13
Etapa 1
Sala Liceul Tehnic Electromures
Str. Livezeni, nr. 5 Targu Mures
17:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.M. Ramnicu Sarat U13
Etapa 2
Sala Univ. Petru Maior
Str. Piata Republicii, nr. 38 Targu Mures

Duminica 5 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 05.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:15 C.S.S. Nr. 4 Bucuresti A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 3
Sala Liceul Tehnic Electromures
Str. Livezeni, nr. 5 Targu Mures

Joi 9 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 09.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 B.C. Spike A.C.S. Baller-Otopeni JM1
Etapa 2
Sala Sc. Sf. Andrei Nr. 172
Aleea Parva, nr. 3, S6 Bucuresti

Sambata 11 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 11.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Alpha BabyBaschet-1
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.O. Voluntari JM3-2
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. 5 Buc. MiniBaschet-2
Etapa 4
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 B.C. Palestra A.C.S. Baller-Otopeni JM1
Etapa 3
Sala Sc. Gen. Nr. 82
Str. Jean Steriadi, nr. 17, S3 Bucuresti

Duminica 12 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 12.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati A.C.S. Baller-Otopeni U16
Etapa 3
Sala Sc. Gen. Nr. 3
Bd. Dunarea, nr. 60 Galati

Sambata 18 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 18.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.N. Aurel Vlaicu A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 4
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
14:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank A.C.S. Baller-Otopeni JM2
Etapa 4
Sala Regimentul de Garda "Mihai Viteazu"
Bd. Vasile Milea, nr. 5-7, S6 Bucuresti

Duminica 19 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 19.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni U.-B.T. 2 Cluj-Napoca U16
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. Laguna Sharks - 189 MiniBaschet-1
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.U. 2 Ploiesti BabyBaschet-2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. ICED JM3-1
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 25 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 25.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S. Total Sport MiniBaschet-1
Etapa 4
Sala L. T. "Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Playball MiniBaschet-2
Etapa 5
Sala L. T. "Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. 4Sports - Agronomia A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 3
Sala U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller-Otopeni C.N. Aurel Vlaicu JM1
Etapa 4
Sala L. T. "Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Steaua Magic JM3-2
Etapa 4
Sala L. T. "Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 26 februarie 2017

Programul meciurilor de baschet 26.02.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. 5 MiniBaschet-2
Etapa 6
Sala C.N. Grigore Moisil
Bd. Timisoara, nr. 33, S6 Bucuresti
10:30 B.C. Laguna Sharks A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 4
Sala Sc. Nr. 129 Elena Farago
Str. Izvorul Crisului, nr. 6, S4 Bucuresti
16:00 C.S. 4 Wolves - Negru A.C.S. Baller-Otopeni 2 BabyBaschet-2
Etapa 4
Sala Univ. Lumina
Sos. Colentina, nr. 64, S2 Bucuresti