facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet luna iunie 2015

Sambata 9 decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 9.12.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:15 B.C. Magic Champions A.C.S. Baller 2 Juniori 3 Sala Sc. 81
Str. Nerva Traian, nr. 33, S3 Bucuresti
11:45 B.C. Magic Champions A.C.S. Baller 1 MiniBaschet Sala Sc. 81
Str. Nerva Traian, nr. 33, S3 Bucuresti
10:00 A.C.S. Dan Dacian - mov A.C.S. Baller 3 BabyBaschet Sala C.N. I.L. Caragiale
Calea Dorobantilor, nr. 163, S1 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller 2 B.C. Superfly BabyBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller 2 Dinamo C.S.S. 6 - 1 MiniBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller 1 B.C. Solaris Ploiesti Juniori 3 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller 1 B.C. Slam - Rosu BabyBaschet Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 10 decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 10.12.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Dan Dacian - Rosu A.C.S. Baller 3 BabyBaschet Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti
10:00 B.C. Fan Baschet A.C.S. Baller 3 MiniBaschet Sala Sport Tunari: Punct de reper Primaria Tunari
Str. 1 Decembrie, Tunari
12:00 A.C.S. Baller 1 B.C. Laguna Sharks - Negru Juniori 3 Sala Sc. 108
Str. Vatra-Dornei, nr. 8, S4 Bucuresti

Sambata 16 decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 16.12.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.O Voluntari U13 Sala C.T. Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti
17:00 A.C.S. Dan Dacian - Verde A.C.S. Baller BabyBaschet 2 Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti
18:45 A.C.S. Dan Dacian 2 Buc. A.C.S. Baller Buc. U13 Sala C.T. Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti

Duminica 17 decembrie 2017

Programul meciurilor de baschet 17.12.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller Buc. B.C. Playball U13 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 B.C. Spike A.C.S. Baller BabyBaschet 1 Sala Sc. nr. 172 "Sf. Andrei"
Aleea Parva, nr. 3, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller B.C. Total Sport 2 BabyBaschet 3 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller B.C. Fan Baschet Juniori 3-1 Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti