facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet in luna Aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 1 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 01.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 L.P.S. Bihorul Oradea A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 8
Sala Sporturilor Ramnicu Sarat
Str. Nicolae Balcescu, nr. 2 Ramnicu Sarat
18:45 C.S.M. Ramnicu Sarat A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 9
Sala Sporturilor Ramnicu Sarat
Str. Nicolae Balcescu, nr. 2 Ramnicu Sarat

Duminica 2 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 02.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:30 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U13
Etapa 10
Sala Sporturilor Ramnicu Sarat
Str. Nicolae Balcescu, nr. 2 Ramnicu Sarat
13:45 A.C.S. B.C. Lions Craiova A.C.S. Baller-Otopeni U16
Etapa 11
Sala Vointa
Str. Matei Basarab, nr. 18 Craiova

Sambata 8 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 08.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. 5 Buc. MiniBaschet-2
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Bega Timisoara U16
Etapa 11
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 A.C.S. 4Sports Agronomia BabyBaschet-1
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 B.C. Steaua Magic A.C.S. Baller-Otopeni 1 JM3-1
Etapa 6
Sala Scoala Gim. Nr. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4, S5 Bucuresti

Duminica 9 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 09.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni Phoenix L.P.S. Galati U16
Etapa 12
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S.O. Voluntari MiniBaschet-1
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.O. Voluntari JM2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Vineri 21 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 21.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. Lucky Dragons Tg. Mures U14
Etapa 11
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea

Sambata 22 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 22.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. Baller-Otopeni U14
Etapa 12
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea
19:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Targoviste U14
Etapa 13
Sala Partenie Cosma
Str. Armatei Romane, nr. 1A Oradea

Duminica 23 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 23.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:45 A.C.S. Baller-Otopeni C.S. S.C.M. Timisoara U14
Etapa 14
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea

Vineri 28 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 28.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 11
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea

Sambata 29 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 29.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. Targu Jiu U13
Etapa 12
Sala Partenie Cosma
Str. Armatei Romane, nr. 1A Oradea
16:00 A.C.S. Lucky Dragons TgM. A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 13
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea

Duminica 30 aprilie 2017

Programul meciurilor de baschet 30.04.2017

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. M.C. Ball Mangalia U13
Etapa 14
Sala L.P.S. Oradea
Str. Matei Basarab, nr. 4 Oradea