facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet luna iunie 2015

Sambata 1 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 01.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. B.C. Lions Craiova A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U14
Etapa 1
Sala Vointa
Str. Matei Basarab, nr. 18, Craiova

Duminica 2 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 02.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni Buc. C.S.S. nr. 5 Buc. U13
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 8 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 08.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni Buc. A.C.S. Dan Dacian Buc. U14
Etapa 2
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, nr. 8, Otopeni

Duminica 9 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 09.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S. Cuza Sport Braila A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U13
Etapa 2
Sala Polivalenta
Aleea Parcului, nr. 1 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni Buc. L.P.S. C.S.U. 2 Pitesti U16
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Vineri 14 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 20.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:30 A.C.S. 4Sports-Agronomia Buc. A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U16
Etapa 2
Sala Agronomia U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti

Sambata 15 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 15.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Pro Basketball Group Buc. A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U14
Etapa 3
Arena de Baschet
Bd. Basarabia, nr. 39, S2 Bucuresti

Duminica 16 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 16.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 C.S. Dinamo-C.S.S. 6 Buc. A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U13
Etapa 3
Sala Sc. 64
Bd. Garii Obor, nr. 16, S2 Bucuresti

Sambata 22 octombrie 2016

18:00A.C.S. Baller-OtopeniA.C.S. Dan DacianJM1
Etapa 1Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Programul meciurilor de baschet 22.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Soimii Albi JM3 2
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Steaua Magic 1 MiniBaschet 2
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S. Olimpia BabyBaschet 1
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni Buc. L.P.S. C.S.U. 1 Pitesti U14
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller-Otopeni 3 A.C.S. Dan Dacian BabyBaschet 3
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. Dan Dacian JM2
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. Dan Dacian JM1
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 23 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 23.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Artesania Buc. A.C.S. Baller-Otopeni Buc. U16
Etapa 3
Sala Sc. 308
Str. Raul Soimului, nr. 8, S4 Bucuresti
14:30 C.S. Vilis A.C.S. Baller-Otopeni 1 JM3 1
Etapa 1
Sala Sc. 32
Sos. Sportului, nr. 21, S2 Bucuresti

Sambata 29 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 29.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 C.S. Dinamo C.S.S. 6 - 3 A.C.S. Baller-Otopeni 2 JM3-2
Etapa 2
Sala Sc. 110 "George Toparceanu"
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti
16:30 A.C.S. 4Sports-Agronomia A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 2
Sala Agronomia - U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti

Duminica 30 octombrie 2016

Programul meciurilor de baschet 30.10.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 C.S.S. 5 A.C.S. Baller-Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 2
Sala C.N. Grigore Moisil
Bd. Timisoara, nr. 33, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni Buc. L.P.S. C.S.U. Pitesti 1 U16
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Dan Dacian - Negru BabyBaschet-2
R - Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. Laguna - 129 JM3-1
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti