facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet luna iunie 2015

Sambata 5 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 05.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. 4Sports-Agronomia A.C.S. Baller-Otopeni U14
Etapa 5
Sala Agronomia - U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
10:00 C.S.S. 4 A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 2
Sala Univ. Lumina
Sos. Colentina, nr. 64, S2 Bucuresti
12:30 A.C.S. Flame A.C.S. Baller-Otopeni JM1
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.U. Ploiesti 2 BabyBaschet-2
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S.U. Ploiesti MiniBaschet-1
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 6 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 06.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Dan Dacian A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 5
Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S1 Bucuresti
18:00 B.C. Slam A.C.S. Baller-Otopeni U16
Etapa 5
Sala F.R.B.
Bd. Barasaria, nr. 39, S2 Bucuresti

Sambata 12 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 12.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 Total Sport MiniBaschet-1
Etapa 3
Sala Sc. 142
Str. Centurii, nr. 4, S6 Bucuresti
10:30 Total Sport A.C.S. Baller-Otopeni 1 JM3-1
Etapa 3
Sala Sc. 142
Str. Centurii, nr. 4, S6 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. B.C. Lions Craiova U14
Etapa 6
Sala Sporturilor Otopeni
Str. Garofitelor, nr. 8 Otopeni
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. 4 MiniBaschet-2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 13 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 13.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 L.P.S.-C.S.U. 2 Pitesti A.C.S. Baller-Otopeni U16
Etapa 6
Sala Scoala Mircea cel Batran
Str. Zimbrului, nr. 3 Pitesti
17:00 C.S.S. 5 Buc. A.C.S. Baller-Otopeni U13
Etapa 4
Sala Sc. 206
Aleea Arinis, nr. 5, S6 Bucuresti

Sambata 19 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 19.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 B.C. Alpha A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 4
Sala C.N. Grigore Moisil
Bd. Timisoara, nr. 33, S6 Bucuresti
10:00 A.C.S. Baller-Otopeni 1 C.S.U 1 Ploiesti BabyBaschet-1
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni Spike JM2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Dan Dacian Buc. A.C.S. Baller-Otopeni U14
Etapa 7
Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 124, S2 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 B.C. Leii BabyBaschet-2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S. Chitila JM-1
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 20 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 20.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S. Cuza Sport Braila U13
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. 4Sports-Agronomia U16
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 Solaris Ploiesti JM3-2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 26 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 26.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 B.C. Steaua Magic A.C.S. Baller-Otopeni 1 JM2
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Ravens Buc. MiniBaschet-2
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. Slam 2 JM3-1
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Slam MiniBaschet-1
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 27 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 27.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. Artesania U16
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Fan Baschet BabyBaschet-1
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller-Otopeni 1 B.C. Laguna 189 MiniBaschet-1
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Miercuri 30 noiembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 30.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni L.P.S. CSU 1 Pitesti JM3
Etapa 4
Sala C.N. Alexandru Odobescu
Str. Vasile Parvan, nr. 1 Pitesti