facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Martie 2016

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 12 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 12.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller C.S.S. Nagy Mozes Tg. Secuiesc U18
Etapa 6
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller C.S.S. Giurgiu JM3
Etapa 6
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:20 A.C.S.B. Soimii Albi 2 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1
Etapa 6
Sala Sc. 169
Str. Pascani, nr. 2, S6 Bucuresti
13:00 A.C.S. Sport for All A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2
Etapa 6
Sala Sc. 309
Str. Moinesti, nr. 9, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller A.C.S. Flame Ilfov JM1
Etapa 6
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. 4Sports 2 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet-2
Etapa 6
Sala Agronomie U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
18:00 A.C.S. 4Sports 1 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1
Amical
Sala Agronomie U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti

Duminica 13 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 13.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:45 C.S Dinamo C.S.S. 6 2 A.C.S Baller JM2
Etapa 6
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 Bucuresti

Luni 14 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 14.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.U Stiinta Buc. U20
Etapa 13
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Marti 15 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 15.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:30 C.S.S. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U20
Etapa 14
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Vineri 18 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 18.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:00 L.P.S. Bihorul Oradea A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 8
Sala L.P.S.
Calea Matei Basarab, nr. 4, Oradea

Sambata 19 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 19.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 C.S.S. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 4
Sala C.T. Elie Radu
Soseaua Vestului, nr. 22 Ploiesti
09:45 A.C.S. Baller Buc. C.S. Sevlar Ploiesti U13
Etapa 9
Sala L.P.S.
Calea Matei Basarab, nr. 4 Oradea
13:00 C.S. Spike A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 7
Sala Sc. Sfantul Andrei
Aleea Parva, nr. 3, S6 Bucuresti
15:00 B.C. Slam Buc. A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 10
Sala L.P.S.
Calea Matei Basarab, nr. 4 Oradea
17:30 A.C.S. Baller Buc. C.S. Total Sport Arges Pitesti U16
Etapa 5
Sala C.T. Elie Radu
Soseaua Vestului, nr. 22 Ploiesti

Duminica 20 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 20.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:00 C.S Otopeni A.C.S Baller Buc. U13
Etapa 11
Sala L.P.S.
Calea Matei Basarab, nr. 4 Oradea
10:00 A.C.S Baller Buc. L.P.S. C.S.U Pitesti U16
Etapa 6
Sala C.T. Elie Radu
Soseaua Vestului, nr. 22 Ploiesti

Luni 21 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 21.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:30 C.S.S. Bacau A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 7
Sala C.N. Vasile Alecsandri
Str. Vasile Alecsandri, nr. 37 Bacau

Sambata 26 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 26.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:15 A.C.S. Baller 2 A.C.S. AS 30 BabyBaschet-2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Buc. C.S. Steaua Magic JM2
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 C.S. Leii A.C.S. Baller JM3
Etapa 7
Sala U. Politehnica
Intrare din Bd. Geniului, nr. 40, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 1 C.S.S. 4 - 1 MiniBaschet-1
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 27 martie 2016

Programul meciurilor de baschet 27.03.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 B.C. Laguna A.C.S Baller JM1
Etapa 7
Sala Sc. 129 "Elena Farago"
Str. Izvorul Crisului, nr. 6, S4 Bucuresti