facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Mai 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Mai 2016

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 7 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 07.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 B.C. Slam 1 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet-2
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 C.S. Dinamo C.S.S.6 A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller C.S. Spike JM3
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Spike BabyBaschet-2
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 A.C.S. Baller 1 C.S. Leii BabyBaschet-1
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 8 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 08.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Laguna A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Alpha BabyBaschet-2
Etapa 3
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Vineri 13 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 13.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.O. Voluntari U13
Etapa 1
Sala U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti

Sambata 14 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 14.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 L.P.S. Focsani A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 2
Sala U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
11:00 C.S. Otopeni A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2
Etapa 1
Terenurile SportArena
Splaiul Independentei, nr. 313, S6 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Dan Dacian 1 MiniBaschet-2
Etapa 2
Terenurile SportArena
Splaiul Independentei, nr. 313, S6 Bucuresti

Duminica 15 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 15.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller A.C.S. 4Sports Buc. U13
Etapa 3
Sala U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Leii 1 MiniBaschet-2
Etapa 3
Terenurile SportArena
Splaiul Independentei, nr. 313, S6 Bucuresti

Vineri 20 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 20.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Magic Champions MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 1
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti
15:15 A.C.S. Dan Dacian 1 A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 2
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti
17:45 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Vilis MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 3
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti

Sambata 21 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 21.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.S. Dinamo C.S.S. 6 A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
10:00 A.C.S. Artesania A.C.S. Baller Juniori 3 - C.M.
Etapa 3
Sala Sc. 308
Str. Raul Somnului, nr. 8, S4 Bucuresti
11:00 B.C. Slam 1 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet-2
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 C.S. Dinamo C.S.S. 6 A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 4
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti
14:00 C.S.S. 5 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1 - Semifinale C.M.
Etapa 1
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller 1 C.S. Leii BabyBaschet-1
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Spike BabyBaschet-2
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
19:00 A.C.S. Baller 1 C.S. 4Sports 1 MiniBaschet-1 - Semifinale C.M.
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 22 mai 2016

Programul meciurilor de baschet 22.05.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Spike MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 5
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti
10:00 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Alpha BabyBaschet-2 - C.M.
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 B.C. Laguna A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1 - C.M.
Etapa 5
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Steaua Magic A.C.S. Baller 2 MiniBaschet-2 - Dnl. Goe
Etapa 6
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 sau in caz ca ploua: Sala Sc. 165
Aleea Saltioara, nr. 8, S4 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 1 A.C.S. Steaua Magic MiniBaschet-1 - Semifinale C.M.
Etapa 2
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti