facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Marti 19 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 19.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:30 L.P.S. Focsani A.C.S. Baller U20
Etapa 9
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Miercuri 20 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 20.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 C.N. Aurel Vlaicu Buc. A.C.S. Baller Buc. U20
Etapa 10
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Joi 21 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 21.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
17:00 C.S.S. Nagy Mozes Tg. Secuiesc A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 1
Sala Polivalenta
Str. Stadion, Targu Secuiesc

Vineri 22 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 22.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
17:30 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. Bihorul Oradea U13
Etapa 1
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, Otopeni

Sambata 23 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 23.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller A.C.S. Leii JM3
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 C.S. Sevlar Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 2
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, Otopeni
12:00 A.C.S. Baller 1 C.S. Spike BabyBaschet 1
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Steaua Magic A.C.S. Baller JM2
Etapa 2
Sala Sc. 280
Str. Sergent Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Buc. B.C. Slam Buc. U13
Etapa 3
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, Otopeni

Duminica 24 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 24.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. AS 30 A.C.S Baller 2 BabyBaschet 2
Etapa 2
Sala C.S. Olimpia
Sos. Iancului, nr. 128A, S2 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Buc. C.S. Otopeni U13
Etapa 4
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, Otopeni
15:00 A.C.S. Baller 2 C.S.U. Ploiesti 1 MiniBaschet 2
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:15 A.C.S. Baller B.C. Laguna JM1
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Luni 25 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 25.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 C.S.S. 4 - 1 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet 1
Etapa 2
Sala Sc. 70 "Cezar Bolliac"
Intrarea Tiglina, nr. 37, S3 Bucuresti

Sambata 30 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 30.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller 2 C.S. Spike BabyBaschet 2
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. Bacau U18
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:15 A.C.S. Baller A.C.S. Playball JM2
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller 1 A.C.S. Dan Dacian 1 MiniBaschet 1
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
17:00 A.C.S. 4Sports 2 A.C.S. Baller 1 BabyBaschet 1
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 A.C.S. 4Sports 1 A.C.S. Baller 2 MiniBaschet 2
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 31 ianuarie 2016

Programul meciurilor de baschet 31.01.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 B.C. Slam 1 A.C.S Baller JM3
Etapa 3
Sala C.N. Spiru Haret
Str. Italiana, nr. 17, S2 Bucuresti
15:30 C.N. Aurel Vlaicu A.C.S. Baller JM1
Etapa 3
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti