facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Februarie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Februarie 2016

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 6 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 06.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller 1 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet
Etapa 4
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. Bihorul Oradea U18
Etapa 3
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Miercuri 10 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 10.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
19:30 B.C. Laguna 1 A.C.S. Baller JM2
Etapa 4
Sala Sc. 110 „George Toparceanu”
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti

Sambata 13 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 13.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
9:00 A.C.S. Dan Dacian Buc. A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 4
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Marti 16 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 16.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. Bihorul Oradea U20
Etapa 11
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Miercuri 17 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 17.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 C.S. U-Mobitelco Cj. A.C.S. Baller Buc. U20
Etapa 12
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Joi 18 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 18.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. Ploiesti U18
Etapa 5
Sala Liceul "Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 20 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 20.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:15 L.P.S. C.S.U. Pitesti A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 1
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 C.S.S. 1 Phoenix Constanta A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 5
Sala Iris Sports Arena
Bd. Iuliu Maniu, nr. 13D, S6 (In spatele L.T. Tudor Vladimirescu) Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller 2 A.S. B.T. Giurgiu MiniBaschet-2
Etapa 5
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. Ploiesti U16
Etapa 2
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Dan Dacian A.C.S. Baller JM1
Etapa 5
Sala Sc. 30 "Grigorie Ghica Voievod"
Str. Laptari Tei, nr. 23, S2 Bucuresti
20:15 A.C.S. Baller Buc. C.S. U-Mobitelco 2 Cluj U13
Etapa 6
Sala Iris Sports Arena
Bd. Iuliu Maniu, nr. 13D, S6 (In spatele L.T. Tudor Vladimirescu) Bucuresti

Duminica 21 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 21.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:45 A.C.S Baller Buc. C.S Total Sport Ag. Pitesti U16
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 7
Sala Iris Sports Arena
Bd. Iuliu Maniu, nr. 13D, S6 (In spatele L.T. Tudor Vladimirescu) Bucuresti
13:30 A.C.S Baller 2 B.C. Slam 2 MiniBaschet-2
Etapa 4
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Miercuri 24 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 24.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:30 B.C. Laguna 3 A.C.S. Baller 1 Minibaschet-1
Etapa 5
Sala Sc. 110 "George Toparceanu"
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti

Sambata 27 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 27.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:15 A.C.S. AS 30 A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 5
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller A.C.S. Steaua Magic JM1
Etapa 4
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller A.C.S. Dan Dacian 2 JM3
Etapa 4
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. 4Sports A.C.S. Baller JM2
Etapa 5
Sala Agronomie U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti
16:30 C.N. Aurel Vlaicu 1 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1
Etapa 4
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Luni 29 februarie 2016

Programul meciurilor de baschet 29.02.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:45 A.C.S. Baller A.C.S. Playball JM3
Etapa 5
Sala L. T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti