facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet luna iunie 2015

Sambata 3 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 3.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 B.C. Junii A.C.S. Baller-Otopeni JM2
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. 6 Dinamo 3 JM1
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 4 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 4.11.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller-Otopeni L.P.S. CSU 1 Pitesti U16
Etapa 9
Sala Sc. Gen. Mircea cel Batran
Str. Zimbrului, nr. 3 Pitesti
17:00 A.C.S. Baller-Otopeni C.S.S. 6 Dinamo Buc. U13
Etapa 6
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Miercuri 7 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 7.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 A.C.S. Baller-Otopeni Panathinaikos P.B.A. Buc. U14
Etapa 9
Sala Sporturilor Otopeni
Str. Garofitelor, nr. 8 Otopeni

Joi 8 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 8.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.C.S. Baller-Otopeni B.C. Slam Buc. U16
Etapa 10
Sala Sc. Gen. Cezar Bolliac Nr. 70
Intrarea Tiglina, nr. 37, S3 Bucuresti

Sambata 10 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 10.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.S.S. 6 Dinamo Buc. A.C.S. Baller-Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 6
Sala C.S.S. 6
Str. Luica, nr. 70, S4 Bucuresti
15:30 B.C. Steaua Magic 2 A.C.S. Baller-Otopeni 1 JM3-1
Etapa 5
Sala L.T. Dimitrie Gusti
Str. Samuil Vulcan, nr. 8, S5 Bucuresti

Duminica 11 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 11.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Dan Dacian A.C.S. Baller-Otopeni 1 MiniBaschet-1
Etapa 7
Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei, nr. 122-124, S2 Bucuresti
12:00 B.C. Slam 2 A.C.S. Baller-Otopeni 2 MiniBaschet-2
Etapa 6
Sala C.T. Edmond Nicolau
Bd. Dimitrie Pompeiu, nr. 3, S2 Bucuresti
16:00 A.C.S. 4Sports A.C.S. Baller-Otopeni 2 BabyBaschet-2
Etapa 4
Sala U.S.A.M.V.
Bd. Marasti, nr. 59, S1 Bucuresti

Joi 15 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 15.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 C.N. Aurel Vlaicu A.C.S. Baller-Otopeni JM2
Etapa 5
Sala C.N.A.V.
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
20:45 A.C.S. Baller-Otopeni 2 C.S.S. Giurgiu JM3-2
Etapa 4
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Sambata 17 decembrie 2016

Programul meciurilor de baschet 17.12.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller-Otopeni A.C.S. Dan Dacian U13
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller-Otopeni 2 A.C.S. Solaris Ploiesti MiniBaschet-2
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:00 B.C. Steaua Magic A.C.S. Baller-Otopeni 1 BabyBaschet-1
Etapa 4
Sala L.T. Dimitrie Gusti
Str. Samuil Vulcan, nr. 8, S5 Bucuresti