facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet in luna Aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 2 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 02.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller B.C. Slam 1 JM3
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Buc. A.C.S. Dan Dacian Buc. U18
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Dan Dacian 1 A.C.S. Baller 1 MiniBaschet-1
Etapa 8
Sala C.N. I.L. Caragiale
Calea Dorobantilor, nr. 163, S1 Bucuresti

Duminica 3 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 03.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 C.S. Spike A.C.S Baller 2 BabyBaschet-2
Etapa 8
Sala Sc. 169
Str. Pascani, nr. 2, S6 Bucuresti

Sambata 9 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 09.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 C.S.S. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 10
Sala C.T. Elie Radu
Soseaua Vestului, nr. 22 Ploiesti
12:30 A.C.S. Baller 1 A.C.S. Baller 2 BabyBaschet
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:45 A.C.S. Baller 1 C.N. Aurel Vlaicu 1 MiniBaschet-1
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller B.C. Laguna 1 JM2
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller C.N. Aurel Vlaicu JM1
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 A.C.S. Baller 2 A.C.S. 4Sports 1 MiniBaschet-2
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
19:00 A.C.S. Baller 1 A.C.S. 4Sports 2 BabyBaschet-1
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 10 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 10.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Dan Dacian 2 A.C.S Baller JM3
Etapa 9
Sala C.N. I.L. Caragiale
Calea Dorobantilor, nr. 163, S1 Bucuresti
12:00 A.C.S. Playball A.C.S Baller JM2
Etapa 8
Sala L.T. Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti
14:00 B.C. Slam 2 A.C.S Baller 2 MiniBaschet-2
Etapa 9
Sala C.N. Spiru Haret
Str. Italiana, nr. 17, S2 Bucuresti
15:30 A.C.S. Steaua Magic A.C.S Baller JM1
Etapa 8
Sala Sc. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti

Sambata 16 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 16.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:15 C.S.S. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 7
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller 2 Baschet Team Gr. MiniBaschet-2
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. 1 Pheonix Ct. U13
Etapa 12
Sala Navodari
Str. Bazinului Navodari
16:45 C.S. Total Sport Ag. Pitesti A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 8
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
19:00 C.S. U-Mobitelco Cj. A.C.S. Baller Buc. U13
Etapa 13
Sala Navodari
Str. Bazinului Navodari

Duminica 17 aprilie 2016

Programul meciurilor de baschet 17.04.2016

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 L.P.S. C.S.U. Pitesti A.C.S Baller Buc. U16
Etapa 9
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.U. Ploiesti U13
Etapa 14
Sala Navodari
Str. Bazinului Navodari
13:30 A.C.S Baller A.C.S Dan Dacian JM1
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller 1 A.C.S. AS30 BabyBaschet-1
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller A.C.S. 4Sports JM2
Etapa 10
Sala L.T. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti