facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet luna octombrie 2015

Duminica 11 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 11.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U13
Faza de calificare
Sala U.T.C.B
Bd. Lacul Tei, nr. 122 - 124, S2
Bucuresti

Marti 13 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 13.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00  L.P.S. Focsani  A.C.S. Baller Bucuresti U20 Sala Polivalenta -  Bulevardul Unirii, Focsani

Miercuri 14 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 14.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti   C.N. Aurel Vlaicu Buc. U20 Sala Polivalenta -
Bulevardul Unirii, Focsani

Sambata 17 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 17.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.B.C. Athletic Constanta A.C.S. Baller Bucuresti  U18
Faza de Calificare
Sala Complex Sportiv "Tomis"
Str. Flamanda 11, Constanta
13:00 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti 
Campionat Municipal - JUNIORI 3 - Etapa 1
Sala Scoala nr. 129 Elena Farago
Str. Izvorul Crisului 6, S4, Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S. Royal Fun Bucuresti 
Campionat Municipal - MINI BASCHET-1 - Etapa 1
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului 9, S3, Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti B. C. Steaua Bucuresti
Campionat Municipal - JUNIORI 2 - Etapa 1
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului 9, S3, Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr. 6-2
Campionat Municipal - MINI BASCHET-2 - Etapa 1
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului 9, S3, Bucuresti
18:00 C. N. Aurel Vlaicu A. C. S. Baller Bucuresti
Campionat Municipal - JUNIORI 1 - Etapa 1
Sala C. N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth 1, S1, Bucuresti

Duminica 18 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 18.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.B.C. T-Pack Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti U16
Faza de recalificare
Sala C. N. I. L. Caragiale
Str. Gheorghe Doja, nr. 98
Ploiesti
13:00 L.P.S. Focsani A.C.S. Baller Bucuresti U13
Faza de calificare
Sala Polivalenta
Bulevardul Unirii
Focsani

Sambata 24 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 24.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
9:00 A.S.B.C. Fan Baschet Otopeni A.C.S. Baller-2 Bucuresti BABY BASCHET-2
Etapa 1
Sala Sporturilor
Str. Garofitelor, Otopeni
9:00 A.C.S. Playball A.C.S. Baller JUNIORI 2
Etapa 2
Sala Colegiului Tehnic Traian
Str. Galvani Luigi, nr. 20, S2 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu U18
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 25 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 25.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Slam A.C.S. Baller-1 BABY BASCHET-1
Etapa 1
Sala C. N. Spiru Haret
Str. Italiana, nr. 17, S2
Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Ploiesti U16
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S2
Bucuresti
14:00 A.C.S. Steaua Magic A.C.S. Baller JUNIORI 1
Etapa 2
Sala Scoala nr. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5
Bucuresti
15:00 A.C.S. Sport For All A.C.S. Baller-2 MINI BASCHET-2
Etapa 2
Sala Scoala nr. 309
Str. Moinesti, nr. 9, S6
Bucuresti
16:00 A.C.S. Vilis A.C.S. Baller-1 MINI BASCHET-2
Etapa 2
Sala Scoala nr. 32
Sos. Sportului, nr. 21, S2
Bucuresti

Sambata 31 octombrie 2015

Programul meciurilor de baschet 31.10.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti B.C. Laguna-3 MINI BASCHET-1
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:15 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S.B. Soimi Albi-2 MINI BASCHET-2
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:00 L.P.S. C.S.U. Pitesti A.C.S Baller Bucuresti U18
Etapa 3
Sala Sporturilor Pitesti
Str. Stadionului Pitesti
12:30 A.C.S. Baller-2 B.C. Slam-2 BABY BASCHET-2
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:45 A.C.S. Baller-1 B.C. Slam-1 JUNIORI 2
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 1 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 01.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BABY BASCHET-1
Etapa 2
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth 1, S1 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.4 Wolves U13
Etapa 4
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Sibiu U16
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti JUNIORI 1
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:45 A.C.S. Baller B.C. Slam-1 JUNIORI 3
Etapa 2
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti