facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet luna noiembrie 2015

Vineri 06 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 06.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
19:00 C.S.S. Tirgoviste A.C.S. Baller Bucuresti U16
Etapa 4
Sala C.S.S. Tirgoviste - Str. Maior Spirescu, nr. 5, Targoviste

Sambata 07 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 07.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Tulcea U18
Etapa 4
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 C.S.S. 4 A.C.S. Baller JM2
Etapa 4
Sala Scoala nr. 20
Str. Prevederii, nr. 19, S3 Bucuresti

Duminica 08 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 08.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Fly OC CT. A.C.S. Baller Bucuresti U13
Etapa 5
Sala Lic. Telecom
Bd. Alexandru Lapusneanu, nr. 56 Constanta
16:00 A.B.C. Laguna A.C.S. Baller JM1
Etapa 4
Sala Sc. Nr. 110 "George Toparceanu"
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti
17:30 A.B.C. Laguna 1 A.C.S. Baller JM3
Etapa 3
Sala Sc. Nr. 110 "George Toparceanu"
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti

Marti 10 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 10.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00  L.P.S. Bihorul Oradea  A.C.S. Baller Bucuresti U20
Etapa 4
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth 1, S1 Bucuresti

Miercuri 11 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 11.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti  C.S. U-Mobitelco Cluj U20
Etapa 5
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth 1, S1 Bucuresti

Sambata 14 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 14.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller C.S.A. Steaua 2 U18
Etapa 5
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Dan Dacian 1 BabyBaschet 2
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Vilis A.C.S. Baller JM3
Etapa 4
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller 1 C.S.U. Ploiesti BabyBaschet 1
Etapa 3
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
18:00 A.C.S. Baller C.S. Dinamo C.S.S. nr. 6 JM1
Etapa 5
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
19:30 A.C.S. Baller A.S.B.C. Fun Baschet Otopeni JM2
Etapa 5
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 15 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 15.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:30 C.S.S. nr. 1-Phoenix CT. A.C.S. Baller Bucuresti U13
Etapa 6
Sala C.S.S. nr. 1
Str. Nicolae Grigorescu, nr. 32 Constanta

Sambata 21 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 21.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:45 A.C.S.B. Soimii Albi A.C.S. Baller 2 BabyBaschet 2
Etapa 4
Sala Scolii nr. 206
Aleea Arinis, nr. 5, S6 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Buc. A.B.C. Athletic Ct. U18
Etapa 6
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller 2 A.B.C. Laguna 2 MiniBaschet 2
Etapa 4
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 22 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 22.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Dan Dacian A.C.S. Baller JM1
Etapa 6
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Buc. A.C.S. Dan Dacian U13
Etapa 7
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
11:30 C.S. Spike A.C.S. Baller 1 Baby Baschet 1
Etapa 4
Sala Sc. nr. 172 - "Sfantul Andrei"
Aleea Parva, nr. 3, S6 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Buc. A.B.C. T-Pack Ploiesti U16
Etapa 6
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:30 A.B.C. Laguna 2 A.C.S. Baller JM2
Etapa 6
Sala Sc. nr. 110 "George Toparceanu"
Aleea Argeselu, nr. 6, S4 Bucuresti

Luni 23 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 23.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.C.S. Baller 1  A.C.S. 4Sports 2 MiniBaschet 1
Etapa 4
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Intrarea Tiglina, nr. 37, S3 Bucuresti

Sambata 28 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 28.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
9:00 C.N. Aurel Vlaicu 1 A.C.S. Baller 2 MiniBaschet 2
Etapa 5
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
10:00 C.N. Aurel Vlaicu Buc. A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 7
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller 1 C.S.U. Ploiesti 1 MiniBaschet 1
Etapa 5
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:15 A.C.S. Baller B.C. Slam 2 JM2
Etapa 7
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 29 noiembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 29.11.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S.S. Ploiesti A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 7
Sala C.T. Elie Radu Ploiesti
Sos. Vestului, nr. 22 Ploiesti