facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna Martie 2015

Programul meciurilor de baschet luna martie 2015

Duminica 01 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 01.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:00 A.C.S. Royal Fun Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 7
Faza Semifinala B
Sala Liceului Al. I. Cuza
Bucuresti
17:00 A.C.S. Royal Fun Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1
Etapa 11
Sala Liceului Al. I. Cuza
Bucuresti

Sambata 07 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 07.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.B.C. Laguna-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 8
Faza Semifinala A
Sala Scoala nr. 129 "Elena Farago"
Bucuresti
12:00 A.C.S. Viitorul Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3
Etapa 9
Sala Scoala nr. 54
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S.Dinamo C.S.S.6 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 2
Faza Semifinala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Vipo Bucuresti Juniori 1
Etapa 12
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 08 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 08.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Playball Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 8
Faza Semifinala B
Sala Colegiul "Tehnic Traian"
Bucuresti
12:00 A.C.S. Dan Dacian-2 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 2
Faza Semifinala B
Sala U.T.C.B
Bucuresti

Vineri 13 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 13.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
17:00 C.S.S. Targoviste A.C.S. Baller Bucuresti U18
Etapa VI
Faza Semifinala Recalificare
Sala C.S.S.
Targoviste

Sambata 14 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 14.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 3
Faza Semifinala A
Sala C.N. "Aurel Vlaicu"
Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Bega Timisoara U14
Etapa 5
Turneu Semifinal
Sala C.S.S.
Sibiu
12:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S.S. nr. 5 Bucuresti Juniori 2
Etapa 13
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. nr. 5 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 3
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. 4Sports Bucuresti MiniBaschet
Etapa 9
Faza Semifinala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. nr.6 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 9
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
20:15 C.S.S. Sibiu A.C.S. Baller Bucuresti U14
Etapa 6
Turneu Semifinal
Sala C.S.S.
Sibiu

Duminica 15 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 15.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti L.P.S. Satu Mare U14
Etapa 7
Turneu Semifinal
Sala C.S.S.
Sibiu
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Steaua Magic Bucuresti Juniori 1
Etapa 13
Sala Sc. 280
Bucuresti

Sambata 21 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 21.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 B.C. Laguna-2 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 10
Faza Semifinala A
Sala Sc. 129
Bucuresti
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U16
Faza Semifinala
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti U18
Etapa VII
Faza Semifinala Recalificare
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
12:45 B.C. Slam-2 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 3
Faza Semifinala B
Sala C.N. Spiru Haret
Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S.4 Bucuresti Juniori 3
Etapa 10
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 22 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 22.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Dan Dacian-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 3
Faza Semifinala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Bacau U16
Faza Semifinala
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti Juniori 1
Etapa 14
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:30 C.S.S 1 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2
Etapa 14
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Sambata 28 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 28.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U16
Faza Semifinala
Sala Arena de Baschet
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Pheonix L.P.S. Galati U18
Etapa VIII
Faza Semifinala Recalificare
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:00 A.C.S. Playball Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3
Etapa 11
Sala C. T. Traian
Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.S. 30 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 4
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S.S.4 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 3
Faza Semifinala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 29 martie 2015

Programul meciurilor de baschet 29.03.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 C.S. Cuza Sport Braila A.C.S. Baller Bucuresti U16
Etapa 8
Sala C.N. Nicolae Balcescu
Braila