facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Mai 2015

Programul meciurilor de baschet in luna Mai 2015

Programul meciurilor de baschet luna mai 2015

Sambata 09 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 09.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
15:00 A.C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1
Etapa 4
Faza Finala A
Sala Sc. nr. 280
Bucuresti

Duminica 10 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 10.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S.S. 5 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 8
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.O. Voluntari MiniBaschet
Etapa 4
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti BabyBaschet
Etapa 8
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Sport 4 All Bucuresti MiniBaschet
Etapa 4
Faza Finala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Marti 12 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 12.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti Juniori 3
Etapa 1
Faza Finala
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Bucuresti

Sambata 16 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 16.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti B.C. Artesania-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 2 (restanta)
Faza Finala 
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Str. Țiglina 37, Sector 3 Bucuresti
09:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S.S.4 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 5
Faza Finala A
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Str. Țiglina 37, Sector 3 Bucuresti
10:00 A.C.S. Dan Dacian-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 9
Faza Finala A
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Str. Țiglina 37, Sector 3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti B.C. Slam-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 9
Faza Semifinala B
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Str. Țiglina 37, Sector 3 Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S Vilis
Bucuresti
MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala Sc. nr. 175 "Sf. Nicolae"
Str. Lainici nr. 4-8, Sector 1 Bucuresti
13:00 A.C.S. 4Sports Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala Sc. nr. 175 "Sf. Nicolae"
Str. Lainici nr. 4-8, Sector 1 Bucuresti

Duminica 17 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 17.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Playball Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2
Etapa 4
Faza Finala A
Sala C.T. Traian
Str. Galvani Luigi 20, Sector 2
Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam-4 Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala Sc. nr. 175 "Sf. Nicolae"
Str. Lainici nr. 4-8, Sector 1
Bucuresti
12:15 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1
Etapa 2(restanata)
Faza Finala A
Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei 122 - 124, Sector 2
Bucuresti
13:45 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2
Etapa 2(restanata)
Faza Finala A
Sala U.T.C.B.
Bd. Lacul Tei 122 - 124, Sector 2
Bucuresti
14:00 A.C.S. Spike-2 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala Sc. nr. 175 "Sf. Nicolae"
Str. Lainici nr. 4-8, Sector 1
Bucuresti
16:00 A.B.C. Laguna-3 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala Sc. nr. 175 "Sf. Nicolae"
Str. Lainici nr. 4-8, Sector 1
Bucuresti

Sambata 23 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 23.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti MiniBaschet
Etapa 6
Faza Finala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. 6 Bucuresti Juniori 1
Etapa 3
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 24 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 24.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti Juniori 2
Etapa 5
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti Juniori 1
Etapa 5
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Sambata 30 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 30.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:00 A.C.S. Flame Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
"Dl Goe Joaca Baschet”
Zona Bucuresti
Sala C.N. Spiru Haret - Str. Italiana 17, Sector 2
Bucuresti
10:00 C.S.S.4-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa (restanta)2
Faza Finala A
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac" - Str. Țiglina 37, Sector 3
Bucuresti
10:00 B.C. Slam-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
"Dl Goe Joaca Baschet”
Zona Bucuresti
Sala C.N. Spiru Haret - Str. Italiana 17, Sector 2
Bucuresti
12:00 C.S. Dinamo C.S.S. 6 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti Juniori 1
Etapa 6
Faza Finala A
Sala Clubului Sportiv Scolar nr. 6 - Str. Luica 70, Sector 4
Bucuresti

Duminica 31 mai 2015

Programul meciurilor de baschet 31.05.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti A.C.S Royal Fun Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala C.N. Spiru Haret
Str. Italiana 17, S 2
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti B.C. Laguna-2 Bucuresti MiniBaschet
"Dl. Goe Joaca Baschet"
Zona Bucuresti
Sala C.N. Spiru Haret
Str. Italiana 17, S 2
Bucuresti