facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna Ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2015

Sambata 10 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 10.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti U14
Etapa IX
Sala Sporturilor
Ploiesti
13:00 A.C.S Sport For All A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 1 -Faza Semifinala 
Sala Sc. nr. 309
Bucuresti

Duminica 11 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 11.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.N.A.V Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3
Etapa 5
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Bucuresti
11:00 A.C.S Palestra Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti JUNIORI 2
Etapa 6
Sala C.N. I.L. Caragiale
Bucuresti
12:15 A.C.S 4Sports Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet
Etapa 6
Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE)
Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 6
Sala C.N. Spiru Haret
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti Juniori 1
Etapa 6
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Otopen MiniBaschet
Etapa 1 - Faza Semifinala
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Vineri 16 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 16.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 7
Sala Sala Scolii nr. 108
Bucuresti
20:30 C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1
Etapa 7
Sala C.S.S.6
Bucuresti

Sambata 17 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 17.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti BabyBaschet
Etapa 7
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti Viitorul-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 2 - Faza Semifinala A
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Royal Fun Bucuresti MiniBaschet
Etapa 2 - Faza Semifinala B
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti Sport 4 All Bucuresti Juniori 3
Etapa 6
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Duminica 18 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 18.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Nr.1 Bucuresti Juniori 2
Etapa 7
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
16:30 C.S.S. Targoviste A.C.S. Baller Bucuresti U 18
Faza Semifinala
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Sambata 24 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 24.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18
Etapa II Faza Semifinala
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Playball Bucuresti MiniBaschet
Etapa 3 - Faza Semifinala B
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller-1 Bucuresti B.C. LAGUNA-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 3 - Faza Semifinala A
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:30 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet
Etapa 8
Sala Sc. nr.32
Bucuresti

Duminica 25 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 25.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S. Phoenix Constanta BabyBaschet
Etapa 8
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:00 C.S.S. Bacau A.C.S. Baller Bucuresti U 16
Etapa II Faza Semifinala Recalificare
Sala Lic. "Vasile Alecsandri"
Bacau

Miercuri 28 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 28.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 4
Faza Semifinala B 
Scoala nr. 64 
Bucuresti

Vineri 30 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 30.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:00 C.S.S. 4 Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 9
Scoala nr. 82
Bucuresti

Sambata 31 ianuarie 2015

Programul meciurilor de baschet 31.01.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:30 C.S. Phoenix Galati A.C.S. Baller Bucuresti U18
Etapa III Faza Semifinala
Sala Sc. nr. 3
Galati