facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Februarie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna Februarie 2015

Programul meciurilor de baschet luna februarie 2015

Duminica 01 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 01.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori I
Etapa 8
Sala C.N. "Spiru Haret"
Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller-1 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 9
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Cuza Sport Braila U16
Etapa III
Faza Semifinala 
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:30 A.C.S. Vipo Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3
Etapa 7
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Luni 02 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 02.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
15:30 A.C.S. 4 Sports Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti Juniori 2
Etapa 8
Sala Sc. nr. 175
Bucuresti
17:00 A.C.S. 4 Sports Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 4
Faza Semifinala A
Sala Sc. nr. 175
Bucuresti

Sambata 07 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 07.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-1 Bucuresti B.C. Laguna-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 5 Faza Semifinala A
Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Vineri 13 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 13.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 C.S.S. Sighetu Marmatiei A.C.S. Baller Bucuresti U14
Etapa I Faza Semifinala
Sala C.N. Dragos Voda
Sighetu Marmatiei

Sambata 14 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 14.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U14
Etapa II Faza Semifinala
Sala C.N. Dragos Voda
Sighetu Marmatiei
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18
Etapa IV Faza Semifinala Recalificare
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Playball Bucuresti BabyBaschet
Etapa 10
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
16:45 A.C.S. Baller Bucuresti A.B.C. T-Pack Ploiesti U14
Etapa III Faza Semifinala
Sala C.N. Dragos Voda
Sighetu Marmatiei

Duminica 15 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 15.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:45 C.S.S. Unirea Iasi A.C.S. Baller Bucuresti U14
Etapa IV Faza Semifinala
Sala C.N. Dragos Voda
Sighetu Marmatiei
17:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti Juniori 2
Etapa 9
Sala U.T.C.B
Bucuresti
18:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1
Etapa 9
Sala U.T.C.B
Bucuresti

Sambata 21 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 21.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 B.C. Otopeni A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 6
Faza Semifinala A
Sala Sporturilor
Otopeni
13:00 C.N.A.V. Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2
Etapa 10
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Bucuresti
15:30 C.S.S. nr. 1 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18
Etapa V
Faza Semifinala
Sala Lic. George Cosbuc
Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. 6 Bucuresti Juniori 3
2002/2003
Amical 
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
17:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Sport 4All Bucuresti MiniBaschet
Etapa 6
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
19:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Palestra Bucuresti Juniori 1
Etapa 10
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 22 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 22.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S.S. nr.1 Constanta A.C.S. Baller Bucuresti U16
Etapa V
Faza Semifinala
Sala Tomis
Constanta

Vineri 27 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 27.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 A.B.C. Laguna Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet
Etapa I
Faza Semifinala A
Scoala Nr. 108
Bucuresti

Sambata 28 februarie 2015

Programul meciurilor de baschet 28.02.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. 6 Bucuresti Juniori 2
Etapa 11
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
10:00 A.C.S. Viitorul Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBachet
Etapa 7
Faza Semifinala A
Scoala Nr. 54
Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov U18
Amical
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Flame Ilfov U16
Amical
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Playball BabyBaschet
Etapa 1
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti