facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet luna decembrie 2015

Vineri 04 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 04.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:30 C.S.S. Sibiu A.C.S. Baller Buc. U16
Etapa 8
Sala C.S.S. Sibiu - Piata Teatrului Sibiu

Sambata 05 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 05.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:15 C.S. Magic Champions A.C.S. Baller 1 BabyBaschet-1
Etapa 5
Sala Sc. nr. 81
Str. Nerva Traian, nr. 33, S3 Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. C.S.U. Pitesti U18
Etapa 8
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Vilis BabyBaschet-2
Etapa 5
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:00 A.C.S. Vilis A.C.S. Baller JM1
Etapa 8
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
16:45 A.C.S. Baller 1 A.S. Baschet Team Giurgiu MiniBaschet-1
Etapa 6
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Duminica 06 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 06.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller Buc. L.P.S. Focsani U13
Etapa 8
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller 2 A.C.S. Dan Dacian 3 MiniBaschet-2
Etapa 6
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
12:30 A.C.S. Steaua Magic A.C.S. Baller JM3
Etapa 5
Sala Sc. 280
Str. Gheorghe Donici, nr. 4A, S5 Bucuresti
13:45 A.C.S. Baller C.N. Aurel VLaicu JM2
Etapa 8
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Luni 07 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 07.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 C.S.U. Stiinta Buc. A.C.S. Baller Buc. U20
Etapa 7
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Marti 08 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 08.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
16:00 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. Ploiesti U20
Etapa 8
Sala C.N. Aurel Vlaicu
Str. Stephan Ludwig Roth, nr. 1, S1 Bucuresti

Sambata 12 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 12.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller C.S. RoyalFun MiniBaschet-2
Amical
Sala Sc. 70 "Cezar Bolliac"
Intrarea Tiglina, nr. 37, S3 Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller C.S.O. Voluntari JM3
Etapa 6
Sala C.S. Olimpia
Sos. Iancului, nr. 128A, S2 Bucuresti
13:00 C.S.S. Tulcea A.C.S. Baller Buc. U18
Etapa 9
Sala C.S.S.
Str. Isaccei, nr. 22 Tulcea
14:30 B.C. Laguna 1 A.C.S. Baller JM2
Etapa 9
Sala Sc. 129 “Elena Farago"
Str. Izvorul Crisului, nr. 6, S4 Bucuresti

Duminica 13 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 13.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 C.S.S. Nr. 4 Buc. A.C.S Baller Buc. U13
Etapa 9
Sala Sc. 20
Str. Prevederii, nr. 19, S3 Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller B.C. Slam JM1
Etapa 9
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Buc. C.S.S. Targoviste U16
Etapa 9
Sala Lic. Dante Alighieri
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti

Marti 15 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 08.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:45 A.C.S. Baller C.S. Palestra JM1
Etapa 7 - Restanta
Sala Sc. 70 "Cezar Bolliac"
Intrarea Tiglina, nr. 37, S3 Bucuresti

Sambata 19 decembrie 2015

Programul meciurilor de baschet 19.12.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. FlyOC Constanta U13
Etapa 10
Sala Liceul Teoretic “Dante Alighieri"
Aleea Fuiorului, nr. 9, S3 Bucuresti