facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet in luna Aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet luna aprilie 2015

Joi 02 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 02.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Sighetu Marmației U14
Turneu Semifinal
Etapa 8
Sala C.S.S.
Sibiu

Vineri 03 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 03.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U14
Turneu Semifinal
Etapa 9
Sala C.S.S.
Sibiu
16:45 A.B.C. T-Pack Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti U14
Turneu Semifinal
Etapa 10
Sala C.S.S.
Sibiu

Sambata 04 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 04.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Unirea Iasi U14
Etapa 11
Turneu Semifinal
Sala C.S.S.
Sibiu
10:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Juniori 3
Etapa 12
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti A.B.C. Laguna Bucuresti BabyBaschet
Etapa 6
Faza Semifinala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:00 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18
Etapa IX
Faza Semifinala Recalificare
Sala UTCB
Bucuresti

Duminica 05 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 05.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S.O. Voluntari A.C.S. Baller Bucuresti MiniBaschet
Etapa 1
Faza Finala A
Sala Scolii nr. 30
Bucuresti
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam Bucuresti U16
Etapa IX
Faza Semifinala
Recalificare
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
11:30 A.C.S. Sport 4 All Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 1
Faza Finala B
Sala Scolii nr. 309
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Steaua Magic Bucuresti Juniori 1
Etapa 1
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:45 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Playball Bucuresti Juniori 2
Etapa 1
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
15:15 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Playball Bucuresti BabyBaschet
Etapa 6
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Miercuri 22 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 22.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. nr.1 Bucuresti U18
Faza Semifinală Recalificare
Etapa X
Sala Sc. nr. 70 "Cezar Bolliac"
Bucuresti

Sambata 25 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 25.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 3
Faza Finala B
Sala Olimpia
Bucuresti
13:30 A.C.S. Vipo Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3
Etapa 14
Sala C.N. "I.L. Caragiale"
Bucuresti

Duminica 26 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 26.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian-2 Bucuresti BabyBaschet
Etapa 7
Faza Semifinala B
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. nr. 1 Constanta U16
Etapa X
Faza Semifinala
Recalificare
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti
13:30 C.S.S. nr. 5 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet
Etapa 7
Faza Finala A
Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Luni 27 aprilie 2015

Programul meciurilor de baschet 27.04.2015

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2
Etapa 3
Faza Finala A
Sala C.T. Edmond Nicolau
Bucuresti