facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet luna septembrie 2014

Vineri 12 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 12.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.B.C. Laguna
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE)
Bucuresti

Sambata 13 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 13.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S. Spike
Bucuresti
U16 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE)
Bucuresti
18:00 B.C. Slam
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE)
Bucuresti

Duminica 14 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 14.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
A.C.S. 4Sports
Bucuresti
U16 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE)
Bucuresti

Vineri 19 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 19.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Flame
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala Colegiului Tehnic
Elie Radu - Ploiesti
14:00 C.S.S nr. 4
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U14 Sala Colegiului Tehnic
Edmond Nicolau Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.S.
Ploiesti
U18 Sala Colegiului Tehnic
Elie Radu - Ploiesti

Sambata 20 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 20.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
9:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S. Dinamo C.S.S. 6
Bucuresti
U18 Sala Colegiului Tehnic
Elie Radu - Ploiesti
15:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
BC Slam Bucuresti
Bucuresti
U14 Sala Colegiului Tehnic
Edmond Nicolau Bucuresti
17:00 C.S.S. 1
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala Colegiului Tehnic
Elie Radu - Ploiesti

Duminica 21 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 21.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.A. Steaua-C.S.M.
Exim Bank Bucuresti
U18 Sala Colegiului Tehnic
Elie Radu - Ploiesti
11:00 A.B.C. Laguna
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U14 Sala Colegiului Tehnic
Edmond Nicolau Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S. Steaua Magic 2008
Bucuresti
U14 Sala Colegiului Tehnic
Edmond Nicolau Bucuresti

Vineri 26 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 26.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.B.C. Laguna
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Scoala 129 Elena Farago
Bucuresti

Sambata 27 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 27.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S. Spike
Bucuresti
U16 Scoala 129 Elena Farago
Bucuresti

Duminica 28 septembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 28.09.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 B.C. Slam
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Scoala 129 Elena Farago
Bucuresti
14:00 A.C.S. 4Sports
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Scoala 129 Elena Farago
Bucuresti