facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna Octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet luna octombrie 2014

Vineri 03 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 03.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:45 A.C.S. Baller
Bucuresti
A.C.S. Flame
Bucuresti
U18 Sala C.S.S. 6
Bucuresti
16:45 C.S.S.
Ploiesti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala C.S.S. 6
Bucuresti
20:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.S. Nr. 4
Bucuresti
U14 Sala Scolii nr. 108
Bucuresti

Sambata 04 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 04.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 C.S. Dinamo C.S.S. 6 - 1
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala C.S.S. 6
Bucuresti
13:30 B.C. Slam
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U14 Sala Scolii nr. 108
Bucuresti
16:45 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.S. 1
Bucuresti
U18 Sala C.S.S. 6
Bucuresti
17:30 A.C.S. Baller
Bucuresti
A.B.C. Laguna
Bucuresti
U14 Sala Scolii nr. 108
Bucuresti
20:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
S.C.M. C.S.S.
Craiova
U16 Sala Lic. Dante Aligheri Bucuresti

Duminica 05 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 05.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.S.A. Steaua-C.S.M. EximBank-2
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala C.S.S. 6
Bucuresti
11:00 A.C.S. Steaua Magic 2008
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U14 Sala Scolii nr. 108
Bucuresti
18:00 S.C.M. C.S.S.
Craiova
A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Sala C.S.S.
Craiova

Sambata 11 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 11.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.S. Unirea
Iasi
U14 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti

Duminica 12 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 12.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S.S. Bega
Timisoara
U14 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti

Sambata 18 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 18.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
Dinamo C.S.S.6-2
Bucuresti
U18 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
12:30 L.P.S. C.S.U.
Pitesti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U14 Scoala nr. 13 "Mircea cel Batran”
Pitesti

Duminica 19 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 19.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 C.S.U.
Sibiu
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala de sport - Sura Mica
Jud. Sibiu

Duminica 26 octombrie 2014

Programul meciurilor de baschet 26.10.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.N. Tudor Vladimirescu
Tg. Jiu
U16 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti