facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna Noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet luna octombrie 2014

Sambata 01 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 01.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
B.C. Slam
Bucuresti
U14 Colegiul Tehnic Edmond Nicolau
Bucuresti
14:00 A.C.S. Dan Dacian
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala de Sport a Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti

Sambata 08 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 08.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S.U - Mobitelco 1 Cluj A.C.S. Baller
Bucuresti
U16 Scoala "Ion Agarbiceanu"
Cluj-Napoca
13:30 A.C.S. Spike
Bucuresti
A.C.S. Baller 2
Bucuresti
Minibaschet Scoala nr. 172 "Sf. Andrei" Bucuresti

Duminica 09 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 09.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Viitorul
Bucuresti
A.C.S. Baller 1
Bucuresti
MiniBaschet Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller
Bucuresti
C.S. Muresul
Targu Mures
U16 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller
Bucuresti
B.C. Slam
Targu Mures
Juniori 1 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
14:00 B.C. Slam 2
Targu Mures
A.C.S. Baller 2
Bucuresti
BabyBaschet Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
15:00 A.C.S. 4Sports
Bucuresti
A.C.S. Baller
Bucuresti
Juniori 2 Liceul Dante Aligheri
Bucuresti
16:30 A.C.S. Baller 1
Bucuresti
A.C.S. 4Sports
Bucuresti
BabyBaschet Liceul Dante Aligheri
Bucuresti

Vineri 14 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 14.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 A.C.S. Flame Ilfov A.C.S. Baller
Bucuresti
U18 Sala U.N.E.F.S.
Bucuresti

Sambata 15 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 15.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.U. Ploiesti U14 Arena F.R.B.
Bucuresti

Duminica 16 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 16.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 C.S.S. Bega Timisoara A.C.S. Baller Bucuresti U16 Sala C.S.S. Bega
Timisoara

Sambata 22 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 22.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti A.C.S. Dan Dacian-3 Bucuresti MiniBaschet Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti Juniori 1 Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
12:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2 Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
12:30 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet Colegiul National Aurel Vlaicu
Bucuresti

Perform Baschet 2001

Ora Locatia
10:00 - 11:30 Arena F.R.B Bucuresti
17:00 - 18:30 Arena F.R.B Bucuresti

Duminica 23 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 23.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.B.C. Laguna Bucuresti BabyBaschet Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
10:30 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Viitorul-2 Bucuresti MiniBaschet Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Viitorul Bucuresti Juniori 3 Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.U. Sibiu U16 Liceul "Dante Aligheri"
Bucuresti

Perform Baschet 2001

Ora Locatia
08:30 - 10:00 Arena F.R.B Bucuresti

Sambata 29 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 29.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Palestra Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 1 Sala C.N. "I.L. Caragiale"
Bucuresti
11:30 C.S.S. Unirea Iasi A.C.S. Baller Bucuresti U14 Sala Sc. B.P. Hasdeu
Iasi
14:00 C.S.S. Dinamo-2 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U18 Sala C.S.S.6
Bucuresti
15:00 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller-2 Bucuresti BabyBaschet Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. Vilis Bucuresti MiniBaschet Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti Juniori 2 Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti

Duminica 30 noiembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 30.11.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti C.S. Phoenix Constanta BabyBaschet Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
13:00 C.N. Tudor Vladimirescu Tg. Jiu A.C.S. Baller Bucuresti U16 Sala Sporturilor
Tg. Jiu
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S.4 Bucuresti MiniBaschet Sala Sc. nr. 82
Bucuresti
17:00 C.S.S.4 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti

Juniori 3

Sala Sc. nr. 82
Bucuresti