facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna martie 2014

Programul meciurilor de baschet luna martie 2014

Sambata 01 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 01.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S. Olimpia Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Mini Baschet 1 Sala Olimpia Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.S. 30 Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:00 C.S.Total Arges Pitesti A.C.S. Baller Bucuresti Baby Baschet 1 Scoala nr.142 Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Royal Fun Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Baby Baschet 2 Scoala nr.280 Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti Mini Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 08 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 08.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.O. Voluntari Baby Baschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. 4Sports Bucuresti Mini Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Vilis Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Vilis Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 15 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 15.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 C.S.S.
Sibiu
A.C.S. Baller Bucuresti U16 Sala C.S.S. Sibiu - Piata Teatrului Sibiu »
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. 4
Bucuresti
Baby Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 2 Bucuresti Mini Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Asesoft Ploiesti Baby Baschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 16 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 16.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. 1 Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 2 Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Vineri 21 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 21.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Magic Champions U14 Craiova

Sambata 22 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 22.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 C.S.S. Craiova A.C.S. Baller Bucuresti U14 Craiova
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Steaua Magic
Bucuresti
U16 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 2 Bucuresti Baby Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Spike Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 23 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 23.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. PlayBall Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.C. Viitorul Bucuresti Baby Baschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Vineri 28 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 28.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
19:00 B.C. Leii Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet 1 Sala "Leu" a Universitatii Politehnica - Complexul Studentesc Leu

Sambata 29 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 29.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S.S. Medias A.C.S. Baller Bucuresti U16 Sala Sporturilor - Medias

Duminica 30 martie 2014

Programul meciurilor de baschet 30.03.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 B.C. 97 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3 Sala C.N. I.L. Caragiale
Bucuresti