facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Mai 2014

Programul meciurilor de baschet in luna mai 2014

Programul meciurilor de baschet luna mai 2014

Sambata 10 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 10.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Olimpia Bucuresti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti S.C.M.-C.S.S. Craiova TURNEU Semifinal
U14
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Royal Fun TURNEU Semifinal
Jun.3
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
16:00 B.C. Leii Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet 2 Scoala generala nr. 309, sector 6 Bucuresti
20:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. AS 30 Bucuresti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 11 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 11.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Magic Champions Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal U14 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 B.C. Slam 1 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal Jun.13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S.Steaua Bucuresti BabyBaschet 2 Scoala generala nr. 309, sector 6 Bucuresti

17:00

A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S.6 Bucuresti TURNEU Semifinal Jun.13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 17 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 17.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Steaua Bucuresti TURNEU Semifinal
Jun.2
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti Dinamo C.S.S.6 Bucuresti TURNEU Semifinal
MiniBaschet
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Royal Fun TURNEU Semifinal
Jun.2
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 18 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 18.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal MiniBaschet Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Palestra Bucuresti TURNEU Semifinal Jun.2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 24 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 24.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Sport For All Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal
Baby 2
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucuresti
- Teren 2 - 
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.O. Voluntari TURNEU Semifinal
Baby 2
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucurest
- Teren 2 -  
13:30 B.C. Slam 1 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal
JM 3
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucuresti
- Teren 1 -  
14:00 B.C. Slam 2 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal
Baby 1
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucuresti
- Teren 1 -  
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Royal Fun Bucuresti TURNEU Semifinal
Baby 1
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucuresti
- Teren 2 -  

Duminica 25 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 25.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU Semifinal
Baby 1
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucuresti
- Teren 2 - 
10:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S.6 TURNEU Semifinal
JM 3
Baza sportiva Sport Arena - Politehnica Bucurest
- Teren 1 -  

Sambata 31 mai 2014

Programul meciurilor de baschet 31.05.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 2 Bucuresti TURNEU Semifinal
MiniBaschet
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Laguna Bucuresti TURNEU Final
JM 3
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
17:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Royal Fun Bucuresti TURNEU Semifinal
JM 2
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti