facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet luna ianuarie 2014

Vineri 10 ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet 10.01.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:00 B.C. SPIKE Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2 Scoala Nr. 172 "Sf. Andrei" Bucuresti

Duminica 12 ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet 12.01.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Minibaschet 1 Colegiul National Spiru Haret Bucuresti
11:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Babybaschet 1 Colegiul National Spiru Haret Bucuresti
12:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Minibaschet 2 Colegiul National Spiru Haret Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti U 14 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam Bucuresti Juniori 2 Colegiul National Spiru Haret Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Sport 4 All Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 19 ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet 19.01.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti A.C.S. Baller 2 Bucuresti BabyBaschet Sala U.T.C.B. Bucuresti
11:00 A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti A.C.S. Baller 2 Bucuresti MiniBaschet Sala U.T.C.B. Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. 97 Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
16:00 L.P.S. C.S.U. Pitesti A.C.S. Baller Bucuresti U 14 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti

Sambata 25 ianuarie 2014

Programul meciurilor de baschet 25.01.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Sibiu U 16 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Vilis Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 B.C.Laguna Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Minibaschet 1 Scola Generala Nr. 108 Bucuresti