facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Februarie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna februarie 2014

Programul meciurilor de baschet luna februarie 2014

Sambata 01 februarie 2014

Programul meciurilor de baschet 01.02.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Champions Bucuresti BabyBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:30 Steaua Magic Buc. Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U 16 Scoala Generala 280 Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U 14 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 15 februarie 2014

Programul meciurilor de baschet 15.02.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. 4Sports Bucuresti Turneu U13 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE) Bucuresti
13:00 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Baby Baschet 1 Scoala Generala nr.32, Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Medias U 16 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam Bucuresti Juniori 3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Play Ball Bucuresti Mini Baschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
18:30 C.S.U Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti Turneu U13 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE) Bucuresti

Duminica 16 februarie 2014

Programul meciurilor de baschet 16.02.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian 2 Turneu U13 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE) Bucuresti
11:00 C.S. Spike Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Mini Baschet 2 Scoala Generala nr.172 "Sf. Andrei", Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam Bucuresti Juniori 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 L.P.S. C.S.U. Pitesti A.C.S. Baller Bucuresti Turneu U13 Sala U.S.A.M.V.B. (AGRONOMIE) Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti Baby Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 22 februarie 2014

Programul meciurilor de baschet 22.02.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Dinamo C.S.S.6 A.C.S. Baller Bucuresti U16 Clubul Sportiv Scolar Nr.6 Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.S. 30 Bucuresti Baby Baschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.S. 30 Bucuresti Mini Baschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Antrenamente in cadrul Performbaschet
sportivi nascuti 2000 si 2001

2001 2000
08.30 - 10.00 11.30 - 13.00
14.30 - 17.30 17.30 - 19.00
Antrenamentele pentru Performbaschet au loc la Arena F.R.B.
Bucuresti, sector 2, Bld. Basarabia, nr. 39 - vezi harta »

Duminica 23 februarie 2014

Programul meciurilor de baschet 23.02.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 B.C. 97 A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 2 Colegiul National "I.L.Caragiale" Bucuresti
14:30 C.S. ICED Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Baby Baschet 2 Colegiul National "I.L.Caragiale" Bucuresti
15:30 B.C. Palestra Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3 Colegiul National "I.L.Caragiale" Bucuresti

Antrenamente in cadrul Performbaschet
sportivi nascuti 2000 si 2001

2001 2000
08.30 - 10.00 11.30 - 13.00
Antrenamentele pentru Performbaschet au loc la Arena F.R.B.
Bucuresti, sector 2, Bld. Basarabia, nr. 39 - vezi harta »