facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna Decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet luna octombrie 2014

Vineri 05 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 05.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 C.S.S. 6 Dinamo A.C.S. Baller
Bucuresti
Juniori 2 Sala C.S.S. 6
Bucuresti

Sambata 06 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 06.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.S.S. 6 Dinamo-1 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti MiniBaschet Sala C.S.S. 6
Bucuresti
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti U18 Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti L.P.S. C.S.U. Pitesti U14 Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti
16:00 A.C.S. Dan Dacian-2 Bucuresti A.C.S. Baller-1 Bucuresti BabyBaschet Sala U.T.C.B.
Bucuresti

Duminica 07 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 07.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U16 Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
11:30 A.C.S. Playball Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Juniori 3 Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti C.S.S.4-2 Bucuresti BabyBaschet Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Royal Fun Bucuresti Juniori 1 Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti

Joi 11 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 11.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
20:30 A.C.S. Baller
Bucuresti
B.C. Slam Bucuresti U 14 Sala Lic. Dante Aligheri
Bucuresti

Sambata 13 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 13.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S.B. Vipo Bucuresti Juniori 1 Sala Lic. Dante Alighieri
Bucuresti
14:00 A.C.S. Playball Bucuresti A.C.S. Baller-2Bucuresti BabyBaschet Sala Colegiul Tehnic Traian
Bucuresti

Duminica 14 decembrie 2014

Programul meciurilor de baschet 14.12.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
08:30 C.S. Muresul Tg. Mures A.C.S. Baller Bucuresti U16 Sala Polivalenta
Tg. Mures
15:00 A.C.S. Baller-2 Bucuresti A.C.S. 4Sports Bucuresti MiniBaschet Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller-1 Bucuresti B.C. Slam-3 Bucuresti MiniBaschet Sala Lic. "Dante Aligheri"
Bucuresti