facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Aprilie 2014

Programul meciurilor de baschet in luna aprilie 2014

Programul meciurilor de baschet luna aprilie 2014

Vineri 04 aprilie 2014

Programul meciurilor de baschet 04.04.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
18:00 A.C.S. 4Sports Bucuresti L.P.S. C.S.U Pitesti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
19:30 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Sambata 05 aprilie 2014

Programul meciurilor de baschet 05.04.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 L.P.S. C.S.U Pitesti C.S.U. Ploiesti TURNEU
U13
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. 4Sports Bucuresti TURNEU
U13
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti Dinamo C.S.S. 6 Bucuresti BabyBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti Dinamo C.S.S. 6 Bucuresti U16 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:30 A.C.S. Sport4All Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU
U13
Scoala Generala nr. 309
Bucuresti
16:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti L.P.S. C.S.U. Pitesti TURNEU
U13
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
18:00 C.S.U. Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU
U13
Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 06 aprilie 2014

Programul meciurilor de baschet 06.04.2014

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Dan Dacian Bucuresti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
11:30 A.C.S. 4Sports Bucuresti C.S.U. Ploiesti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:00 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 1 Bucuresti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
16:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti A.C.S. 4Sports Bucuresti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
18:00 L.P.S. C.S.U Pitesti A.C.S. Baller Bucuresti TURNEU U13 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti