facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet in luna octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet luna octombrie 2013

Sambata 12 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 12.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S.Fly OC Constanta C.N. U14 Turneu II Scoala Generala 175
"Sfântul Nicolae" Bucuresti
17:00 A.C.S. Athletic Constanta A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U14 Turneu II Scoala Generala 175
"Sfântul Nicolae” Bucuresti

Duminica 13 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 13.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. 4Sports Bucuresti C.N. U14 Turneu II Scoala Generala 175
"Sfântul Nicolae" Bucuresti

Sambata 19 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 19.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 B.C. Playball Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Minibaschet 1 Scoala Generala 30 "Grigorie Ghica Voievod" Bucuresti
14:00 C.S. 4Sports Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti Minibaschet 2 Scoala Generala 175 "Sfântul Nicolae" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.S. 30 Bucuresti Babybaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti I.C.E.D. Bucuresti Babybaschet 2 Liceul Teoretic " Dante Alighieri " Bucuresti

Duminica 20 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 20.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 B.C. Slam Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti JM3 Colegiul tehnic "Edmond Nicolau” Bucuresti

Vineri 25 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 25.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. 1 Targoviste C.N. U13  Targoviste
15:30 B.C. Laguna București A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U13  Targoviste

Sambata 26 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 26.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 C.S. Sevlar Ploiesti A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U13 Targoviste
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. A.S. 30 JM3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. A.S. 30 MiniBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Total Sport Arges Pitesti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
16:00 A.C.S. Baller Bucuresti A.C.S. Steaua Magic BabyBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
17:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Olimpia MiniBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
17:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Cuza Sport Brăila C.N. U13 Targoviste

Duminica 27 octombrie 2013

Programul meciurilor de baschet 27.10.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 Phoenix LPS Galati A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U13  Targoviste
12:30 A.C.S. Royal Fun A.C.S. Baller Bucuresti JM2 Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Bucuresti