facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet in luna noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet luna noiembrie 2013

Sambata 02 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 02.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
13:00 A.C.S. Villis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti JM3 Scoala Gimnaziala Nr. 32
Bucuresti

Duminica 03 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 03.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U16M Scoala Gimnaziala Nr. 280
Bucuresti

Duminica 10 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 10.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
09:00 C.S. Palestra Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti JM3 Colegiiul National “I.L.Caragiale"
Bucuresti
12:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam II Bucuresti JM3 Liceul Teoretic " Dante Alighieri " Bucuresti
14:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Nr.1 Pajura Bucuresti U16M Liceul Teoretic " Dante Alighieri " Bucuresti

Sambata 16 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 16.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 A.C.S. Baller Bucuresti C.S.S. Nr. 1 Pajura U16M Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. Slam 2 Bucuresti BabyBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Voluntari BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
15:30 A.C.S. Baller Bucuresti B.C. PlayBall Bucuresti JM3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 17 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 17.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 C.S.S. 4 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti MiniBaschet 1 Scoala Gen. Nr. 82 Bucuresti
11:00 C.S.S. 4 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet 1 Scoala Gen. Nr. 82 Bucuresti
15:30 A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti U14M Sala de Sport a Facultatii de Constructii Bucuresti

Sambata 23 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 23.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:30 BC Spike Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti MiniBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:30 A.C.S. Baller Bucuresti Dinamo CSS 6 Bucuresti BabyBaschet 2 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Leii Bucuresti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti

Duminica 24 noiembrie 2013

Programul meciurilor de baschet 24.11.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 A.C.S. Baller Bucuresti L.P.S. C.S.U. Pitesti U14 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
12:30 A.C.S. Villis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti BabyBaschet 1 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti
13:30 B.C. 97 Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti JM3 Liceul Teoretic "Dante Aligheri" Bucuresti