facebook.png twitter.pngYoutube.pnginstagram.png

Martie 2013

Programul meciurilor de baschet in luna martie 2013

Programul meciurilor de baschet luna martie 2013

Sambata 16 martie 2013

Meciuri de baschet sambata 16 martie 2013

Programul meciurilor de baschet

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:30 A.C.S. Viitorul  A.C.S. Baller C.M. BabyBaschet M   Scoala Nr. 54 
10:30 B.C. Playball  A.C.S. Baller  C.M. MiniBaschet M Scoala Nr. 30
11:30  B.C. Playball  A.C.S. Baller  C.M. Juniori3 M (2000) Scoala Nr. 30

Duminica 17 martie 2013

Meciuri de baschet - duminica 17 martie 2013

Programul meciurilor de baschet

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:00 C.N. Vladimir Streinu Gaesti A.C.S. Baller C.N. U14 Scoala Nr. 6 - Gaesti

Sambata 23 martie 2013

Programul meciurilor de baschet 23.03.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
12:00 C.S.S. Craiova A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U15 Sala Vointa - Craiova 
17:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. Concordia Chiajna C.N. U15 Sala Vointa - Craiova

Duminica 24 martie 2013

Programul meciurilor de baschet 24.03.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:00 A.C.S. Steaua Magic Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U15 Sala Vointa - Craiova
13:30 B.C. Artesania A.C.S. Baller Bucuresti MiniBaschet Scoala 308 - Bucuresti
14:30 B.C. Artesania A.C.S. Baller Bucuresti  JM3 Scoala 308 - Bucuresti

Sambata 30 martie 2013

Programul meciurilor de baschet 30.03.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
10:15 A.C.S. Baller Bucuresti C.S. U-Mobitelco Cluj C.N. U14 Scoala 128 - Bucuresti 
16:30 A.C.S. Magic Champions Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti C.N. U14 Scoala 128 - Bucuresti 

Duminica 31 martie 2013

Programul meciurilor de baschet 31.03.2013

Ora Echipa gazda Echipa oaspete Campionat Locatia
11:30 A.C.S. Baller Bucuresti C.N. Vladimir Streinu Gaesti C.N. U14 Scoala 128 - Bucuresti
11:00 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti C.M. BabyBaschet Scoala 32 - Bucuresti
12:00 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller 2 Bucuresti  C.M. MiniBaschet Scoala 32 - Bucuresti
13:00 A.C.S. Vilis Bucuresti A.C.S. Baller Bucuresti C.M. JM2 Scoala 32 - Bucuresti